DEKORATİF AYNA MODELLERİ
Dekoratif ayna modelleri, özel tasarım aynalar, dekorasyon, duvar aynaları, dekoratif duvar kaplamaları, özel tasarım ayna çeşitleri

Drops Dekoratif Duvar Aynası

Drops isimli bu ayna, su teması, etkileyici benzersiz görünümü, ve dikdörtgen bir formun içindeki akışkan hatlarıyla özel mekanlarda yerini dolduracak nitelikte.

Mirror Fabbrica ürünlerinden olan Drops dekoratif ayna modeli sadece banyo aynası olarak değil, tüm iç mekanlarda kullanılabiliyor. Üstelik istenilen ebat ve oranlarda sipariş verilebiliyor

Drops dekoratif duvar aynası modelinin:

VN:F [1.9.8_1114]
Rating: 5.3/10 (12 votes cast)
VN:F [1.9.8_1114]
Rating: -3 (from 5 votes)

Tags: , , , , , ,


Yeni tasarımlarımızdan Orbit modelinin görsellerinin bulunduğu ürün sayfasına buradan, fiyat ebat bilgileri ve sipariş için buradan devam edebilirsiniz.

  • Mirror Fabbrica ayna modelleri kullanım alanları özel tasarımları sayesinde oldukça geniş.
  • Orbit modeli de konsol üstlerinde, dresuarla birlikte, banyolarda, yatak odalarında, ya da tamamen iç mimari tarzı destekleyecek şekilde dekoratif amaçlı duvar aynası olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
  • Ebatları 100 cm çaptan başlayarak 220 cm çapındaki dev ebatlara kadar çıkabilmektedir.
  • Diğer tüm Mirror Fabbrica dekoratif ayna ürünleri gibi Türkiye’nin tüm illerine hasara karşı garantili olarak ahşap kasalarda gönderilmektedir.
VN:F [1.9.8_1114]
Rating: 4.7/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.8_1114]
Rating: -2 (from 2 votes)

Tags: , , , , ,

Splash Dekoratif Duvar Aynası ModeliKullanıldıkları yerlerde bir odak noktası haline gelen ve ortamı ferahlatıp genişleten duvar aynalarının kullanım alanları oldukça geniş. Ancak iç dekorasyonda kullanılan duvar aynaları gün geçtikçe sıradanlaşıyor. Farklı tercihler ve tarzlara uygun aynalar bulmak ise artık bir sıkıntı haline dönüşüyor. Tüm iç mekanlarda, salon, yatak odası, antre, banyo, konsol üstünde kullanılabilen dekoratif duvar aynaları Mirror Fabbrica ile yeniden yorumlanıyor.

www.mirrorfabbrica.com adresinde iç mekanlarda kullanılmak üzere dekoratif ayna anlayışınızı değiştirecek ürünleri bulabilirsiniz. Bu el yapımı aynalarda kullanılan özel teknik, çerçeve gibi görünen kısımlar aynanın parlaklığını bambaşka renk yansımaları ve ışık kırılmaları ile adeta tablolara dönüştürüyor.

VN:F [1.9.8_1114]
Rating: 5.3/10 (20 votes cast)
VN:F [1.9.8_1114]
Rating: 0 (from 8 votes)

Tags: , , , , ,

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes
Powered by Wordpress
Theme © 2005 - 2009 FrederikM.de
BlueMod is a modification of the blueblog_DE Theme by Oliver Wunder